Комісія на чолі з міністром охорони здоров’я їде до Рівного через онкоцентр (ОНОВЛЕНО)

Зоряна Скалецька. Фото — ТСН

Виїзне засідання спеціальної урядової комісії з питань охорони здоров’я проведуть у Рівному у понеділок, 7 жовтня. Об этом сообщает luxovicnukblogspot.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це Радіо Трек стало відомо з власних джерел. Тепер цю інофрмацію підтвердили у Рівненській ОДА.

Повідомлялося, що

- Комісії такого рівня – рідкість.

Ми припустили, що можливо «нова мітла планує щось по-новому мести», але опитані нами експерти не схильні очікувати в понеділок якихось «розносів» чи кадрових рішень.

Навпаки:

- На базі Рівненського Онкодиспансеру планують створити Північно-західний центр онкології. Принаймні, почнуть про це мову.

Збирають людей з кількох областей. Зі всіх областей Західної України. Навіть Чернівецька та Закарпатська будуть представлені.

Відомо, що запланована робоча зустріч в Рівненській ОДА на 15.30.

Ось що стало відомо з офіційного повідомлення адміністрації:

7 жовтня на Рівненщині працюватиме Комітет Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

В рамках виїзного засідання народні депутати ознайомляться з роботою серцево-судинного центру, створеного на базі Рівненської обласної клінічної лікарні. Оглянуть роботу відділення інтервенційної радіології (рентгенохірургічний блок) (орієнтовно 11.30).

Після цього, близько 13.00, Комітет відвідає Рівненський обласний протипухлинний центр.

Потому, в облдержадміністрації відбудеться засідання Комітету ВРУ (каб.601). Початок – о 15.30. Засідання транслюватиметься онлайн — на сторінці ФБ та на YouTube-каналі Рівненської ОДА.

Не виключено, що головуватиме на згаданому виїзному засіданні комісії – нова пані міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/u_rivne_ide_komisiya_na_choli_z_ministrom_ohorony_zdorovya_240888.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя